Archiwum dnia 1 grudnia 2019

Gru

Informacje parafialne 01.12.2019

1. Dziś I Niedziela Adwentu, która rozpoczyna Nowy Rok Liturgiczny.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, więc ofiary na tacę przeznaczany na potrzeby naszego kościoła.
    w środę,
    piątek i sobotę o godz. 16.00,
    a we wtorek i czwartek Msza św. Roratnia o godz. 7.15
  4. Na Msze św. roratnie zapraszam dzieci młodzież i dorosłych. Niech to będzie nasze poświęcenie i nasz wkład w dobre przygotowanie do Bożego Narodzenia. Dzieci zapraszam z lampionami.
  5. świece Caritas na stół wigilijny, w cenie 6 zł.
  6. Są już poświęcone opłatki wigilijne. Ofiary przeznaczamy na pokrycie kosztów zakupu pieca na plebanię.
  7. Dziś po ostatniej Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z klasy 2 i 3 Szkoły Podstawowej.
  8. W najbliższy piątek przypada pierwszy piątek miesiąca, odwiedziny chorych po godz. 8.00.
  9. Za tydzień zbiórka do puszki na pomoc Kościołowi na wschodzie.
  10. Składam bardzo serdeczne podziękowanie dla tych wszystkich, którzy w tym roku przygotowali wieniec adwentowy. Bóg zapłać !
  11. Składam serdeczne podziękowanie tym rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały nasz kościół. Bóg zapłać!
  12. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę mieszkańców Samborowa z ulicy: Leśnej, Długiej, Spokojnej, Polnej.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy
jedną z naszych parafianek: ś.p. Halinę Kuriata
W jej intencji: Wieczny odpoczynek …