Archiwum dnia 27 grudnia 2020

Gru

Informacje parafialne 27.12.2020

1. Dziś w niedzielę święto Świętej Rodziny.
we wtorek, środa czwartek i sobota o godz. 16.00,
3. W piątek 1 stycznia, Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Maryi.
Msze św. o godz. 9.30, 11.00 i 16.00.
4. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca, ale jest to Nowy Rok, więc chorych mogę odwiedzić w sobotę, ale tylko na zaproszenie.
5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, ofiary z tacy przeznaczamy na potrzeby naszego kościoła.
6. Ze względów epidemicznych w tym roku nie będzie wizyty duszpasterskiej, nie chciałbym nikogo zarazić przenosząc chorobę z domu do domu. Ale potrzeby kościoła niestety są, zatem kto chciałby złożyć swoją ofiarę na kościół, można to uczynić wrzucając na tacę podpisaną kopertę, lub składając ofiarę bezpośrednio do mnie, lub przesyłając ją na konto parafialne, którego numer podany jest na naszej stronie parafialnej. Po 6 stycznia będę zapraszał rodziny z poszczególnych ulic na Mszę św. w intencji o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców tych ulic.
7. Składam serdeczne podziękowanie tym rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały nasz kościół. Bóg zapłać!
8. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu, najlepiej w środę, proszę mieszkańców Samborowa z ulicy: Dworcowej: druga połowa bloku nr 4.