Archiwum dnia 10 stycznia 2021

Sty

Informacje parafialne 10.01.2021

1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy Okres Bożego Narodzenia.
    we wtorek, środa, piątek i sobota o godz. 16.00,
    czwartek o godz. 8.00.
  3. W tym roku nie będzie wizyty duszpasterskiej.  W związku z powyższym pragnę zaprosić mieszkańców poszczególnych ulic i miejscowości na Mszę św. o Boże błogosławieństwo. Przy tej okazji będzie możliwość zgłoszenia spraw dotyczących duszpasterstwa i złożenia corocznej ofiary na potrzeby naszego kościoła. Ofiary można złożyć w podpisanej kopercie, lub bezpośrednio   do mnie, lub na konto parafialne, bo wszystkie datki muszę zapisać w kartotece parafialnej.
  4. Zapraszam na Mszę św. w sposób szczególny:

Wtorek mieszkańców Samborowa z ul. Zatorze
Środa mieszkańców Samborowa z ul. Dworcowej
Piątek mieszkańców Samborowa z ul.Przemysłowej, Sportowej i Tartacznej
Sobota mieszkańców Wirwajd
Kto nie może przyjść w wyznaczonym dniu na Mszę św.   to zapraszam w innym dogodnym terminie.

1. Składam serdeczne podziękowanie tym rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały nasz kościół. Bóg zapłać!
  2. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu, proszę mieszkańców Samborowa z ulicy: Dworcowej: druga połowa bloku nr 6.

Konto parafialne:
Parafia św. Stanisława B i M