Archiwum dnia 30 maja 2021

Informacje parafialne 30.05.2021

1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
    wtorek, środa, piątek i sobota
    o 18.00,
    a w czwartek o godz. 8.00 i o 10.00.
  3. W piątek będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 9.00 do Mszy św. wieczornej.
  4. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 będzie uroczystość w naszej parafii, 21 dzieci po raz pierwszy przystąpi po raz pierwszy do Komunii św.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, ofiary z tacy przeznaczamy na potrzeby naszego kościoła.
  6. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9. Ale  mogę tylko odwiedzić chorych na każdorazowe zaproszenie.
  7. Nie ma żadnej negatywnej decyzji co do procesji w Boże Ciało, zatem u nas w parafii odbędzie się procesja tradycyjnie po Mszy św. o godz. 10:00. W związku z powyższym bardzo proszę o przygotowanie czterech ołtarzy:
    I – sołtys Samborowa z mieszkańcami Samborowa
    II – Hodowcy
    III – sołtys Wirwajd z mieszkańcami Wirwajd
    IV – Rodzice dzieci pierwszokomunijnych
    O pomoc w procesji proszę jak zwykle naszych strażaków, oraz wszystkie osoby chętne, które chcą czynnie uczestniczyć w procesji Bożego Ciała.