Archiwum dnia 20 listopada 2022

lis

Informacje parafialne 20.11.2022

1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Za tydzień Pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny.
wtorek, środa, piątek, sobota o g. 17.00,
a w poniedziałek i czwartek o godz. 8.00.
3. Wypominki w tygodniu 15 minut przed Mszą św. wieczorną. Msza św. zbiorowa za zmarłych codziennie.
4. Za tydzień po ostatniej Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z klasy 2 i 3 Szkoły Podstawowej.
5. Od przyszłej niedzieli będą już świece wigilijne Caritas i opłatek na stół wigilijny. Ofiary składane przy nabywaniu opłatka będą przeznaczone na pokrycie kosztów zakupu rozszerzenia możliwości naszego wirtualnego organisty.
6. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę mieszkańców Wirwajd od strony Nastajek druga część.