Archiwum dnia 2 czerwca 2024

cze

Informacje parafialne 02.06.2024

1. Dziś IX Niedziela zwykła.
środę, piątek i sobotę o godz. 18.00,
czwartek o godz. 8.00.
3. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, więc ofiary na tacę przeznaczamy na potrzeby naszego kościoła.
4. Nabożeństwa czerwcowe dziś po Mszy św. o godz. 9.30, a w tygodniu po Mszy św. wieczornej.
5. Dziś o godz. 11.00 zakończenie białego tygodnia dla dzieci komunijnych i zarazem rocznica Pierwszej Komunii.
6. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 8.00.
7. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę wspominamy Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
8. Sołtysi Samborowa i Wirwajd serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na Dzień Dziecka, który odbędzie się dziś od godz. 14.00 w parku przy kościele. Na dzieci będą czekały różne atrakcje.
9. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę mieszkańców Samborowa z ul. Ostródzka numery parzyste od początku do ul. Spółdzielczej.