20
Paź

Chrzty 2011 – 2019

   Autor: Ks. Proboszcz   kategoria: Życie parafii

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2011 ROKU PRZYJĘLI:

1. Michał Piotr KUCHMEISTER, Wirwajdy, chrz. 27.02
2. Michał PASIEROWSKI, Samborowo, chrz. 06.03
3. Franciszek SZATKOWSKI, Samborowo, chrz. 24.04
4. Aleksander PAKUSZEWSKI, Samborowo, chrz. 30.04
5. Inga BAŃKOWSKA, Samborowo, chrz. 14.05
6. Paweł KUCHMEISTER, Wirwajdy, chrz. 15.05
7. Nina Amelia SZYTNIEWSKA, Samborowo, chrz. 15.05
8. Gabriela Maria WOJTUN, Samborowo, chrz. 12.06
9. Bartosz JAWORSKI, Samborowo, chrz. 10.07
10. Oliwia JACKOWSKA, Samborowo, chrz. 16.07
11. Alan Jan KRAJŻEWICZ, Samborowo, chrz. 17.07
12. Maja WIŚNIEWSKA, Wirwajdy, chrz. 13.08
13. Julia KORWIEL, Samborówko, chrz. 04.09
14. Anna BABICKA, Samborowo, chrz. 21.08
15. Oliwia BUDZIŃSKA, Samborowo. chrz. 20.08
16. Gabriel Marceli PIELACKI, Stary Las, chrz. 28.08
17. Konrad Jerzy SMÓŁKOWSKI, chrz. 27.11

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2012 ROKU PRZYJĘLI:

01. Lena Krystyna NIESYT, Samborowo, chrz. 01.01
02. Paweł ŻMIJEWSKI, Samborowo, chrz. 11.02
03. Piotr ŻMIJEWSKI, Samborowo, chrz. 11.02
04. Hanna ŻMIJEWSKA, Samborowo, chrz. 11.02
05. Amelia NEUMANN, Samborowo, chrz. 18.02
06. Anna BRZOZOWSKA, Samborowo, chrz. 18.02
07. Martyna BRZOZOWSKA, Samborowo, chrz. 18.02
08. Bartosz WEINAR, Samborowo, chrz. 19.02
09. Piotr Marek MIKOŁAJCZYK, Samborowo, chrz. 25.03
10. Kacper KALENIK, Wirwajdy, chrz. 08.04
11. Łukasz MAKRUCKI, Samborówko, chrz. 08.04
12. Zuzanna ŚNIEŻKO, Wirwajdy, chrz. 08.04
13. Nikodem WYSOCKI, Samborowo, chrz. 22.04
14. Mateusz SOKOŁOWSKI, Samborowo, chrz. 06.05
15. Adam MATEUSZCZAK, Samborowo, chrz. 09.06
16. Martin RYKACZEWSKI, Zabłocie, chrz. 01.07
17. Magdalena UCIŃSKA, Samborowo, chrz. 07.07
18. Zuzanna Marta ABENDROT, Samborowo, chrz. 08.07
19. Gabriel GARBOWSKI, Samborowo, chrz. 05.08
20. Tomasz Artur SOKOŁOWSKI, Samborowo, chrz. 09.09
21. Michał Henryk WOLF, Samborowo, chrz. 24.11

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2013 ROKU PRZYJĘLI:

1. Kacper JURKIEWICZ, Samborowo, chrz. 13.01
2. Aleksander NOWAKOWSKI, Samborowo, chrz. 26.01
3. Szymon Grzegorz MALAK, Samborowo, chrz. 27.01
4. Marcel PODYBAJŁO, Samborowo, chrz. 07.04
5. Emilia MORENC, Samborowo, chrz. 13.04
6. Bartosz GEBAUER, chrz. 21.04
7. Zofia Halina KRAJEWSKA, Zabłocie, chrz. 05.05
8. Kornelia Daria GRZYWIŃSKA, Samborowo, chrz. 01.06
9. Jakub TARASIUK, Samborowo, chrz. 02.06
10. Amelia KASPEREK, Stary Las, chrz. 16.06
11. Oliwia WROCŁAWSKA, Samborowo, chrz. 23.06
12. Filip GUBERNAT, Samborowo, chrz. 06.07
13. Alan JAROS, Samborowo, chrz. 07.07
14. Jakub Przemysław GIZA, Samborowo, chrz. 18.08
15. Liliana KIEŁKIEWICZ, Samborowo, chrz. 28.09
16. Błażej BIURKOWSKI, Samborowo, chrz. 28.09
17. Julia OGRODOWCZYK, Samborowo, chrz. 30.11
18. Adrian Dawid PRZYBYŁOWSKI, Samborowo, chrz. 30.11
19. Kamil Jakub BRZOSTEK, Samborowo, chrz. 30.11
20. Leon BUDZIŃSKI, Samborowo, chrz. 25.12
21. Alicja Maria MIKOŁAJCZYK, Samborowo, chrz. 26.12

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2014 ROKU PRZYJĘLI:

1. Nicola SZYMAŃSKA, Samborowo, chrz. 25.01
2. Lena Anna LEMAŃSKA, Samborowo, chrz. 26.01
3. Joanna Iwona  Porębska, Samborowo, chrz. 22.02
4. Wojciech MATEUSZCZAK, Samborowo, chrz. 01.03
5. Kornelia ŚREDZIŃSKA, Samborowo,chrz. 02.03
6. Agnieszka POKORSKA, Samborowo, chrz. 20.04
7. Nikola PAWLAK, Samborowo, chrz. 20.04
8. Zofia HERMANOWSKA, Samborowo, chrz. 03.05
9. Krystian Piotr KUCHMEISTER, chrz. 08.06
10. Maja FIGARSKA, chrz. 29.06
11. Dominika FIGARSKA, chrz. 29.06
12. Kacper PIONTKOWSKI, chrz. 06.07
13. Maja PUCIŁOWSKA, chrz. 13.07
14. Patryk PIONTKOWSKI, chrz. 24.08
15. Aleks CZAJA, chrz. 07.09
16. Julia TESKA, chrz. 21.09
17. Alan Ryszard KOWALEWSKI, chrz. 21.09
18. Franciszek Dariusz OGRODOWCZYK, chrz. 15.11
19. Tymoteusz Dominik MAKOWSKI, chrz. 06.12
20. Oskar SKORASZEWSKI, chrz. 26.12

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2015 ROKU PRZYJĘLI:

1. Mikołaj TARASIUK, chrz. 22.02
2. Karol TROJAN, chrz. 07.03
3. Lena KOPACZEWSKA, chrz. 07.03
4. Alan PIŁAT, chrz. 05.04
5. Szymon SMÓŁKOWSKI, chrz. 05.04
6. Laura Izabela KRAWCZYK, chrz. 11.04
7. Martyna OSTROWSKA, chrz. 19.04
8. Leon MATEUSZCZAK, chrz. 02.05
9. Iga RAWDANOWICZ, chrz. 09.05
10. Tomasz Leonard GROSZ, chrz. 23.05
11.Konrad Jan GEJZA, chrz. 28.06
12.Michał PYPCZYŃSKI, chrz. 26.07
13. Szymon GUTKOWSKI, chrz. 08.08
14. Nadia ŚNIEŻKO, chrz. 15.08
15. Lena NAPIÓRKOWSKA, chrz. 22.08
16. Mikołaj Wojciech KUCABA, chrz. 22.08
17. Antonina NIKONOWICZ, chrz. 23.08
18. Julia Halina MAKOWSKA, chrz. 30.08
19. Nikola STĘPIEŃ, chrz. 13.09
20. Julia KWIATKOWSKA, chrz. 04.10
21. Konrad BUDZIŃSKI, chrz. 18.10
22. Zofia SMÓŁKOWSKA, chrz. 15.11
23. Marcin UCIŃSKI, chrz. 28.11
24. Mikołaj JACKOWSKI, chrz. 12.12
25. Jakub Łukasz TYSZER, chrz. 13.12

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2016 ROKU PRZYJĘLI:

1. Michalina RÓŻYCKA, chrz. 05.03
2. Miłosz KORNACKI, chrz. 10.04
3. Kasjan TYSZER, chrz. 08.05
4. Maja GIZA, chrz. 04.06
5. Hugo Alejandro MORA MORA, chrz. 10.06
6. Igor ZALEWSKI, chrz. 26.06
7. Nadia PIĘDZIAK, chrz. 07.07
8. Antoni GREDKA, chrz. 17.07
9. Roksana KOKOSIŃSKA, chrz. 31.07
10. Stanisław BABICKI, chrz. 06.08
11. Hanna GARBOWSKA, chrz. 13.08
12. Hanna CIEŚLAK, chrz. 13.08
13. Anastazja JERONIM, chrz. 21.08
14. Antoni DECYK, chrz. 28.08
15. Marcel KOWALEWSKI, chrz. 25.09
16. Maciej KOPAŃSKI, chrz. 23.10
17. Hanna PIŁAT, chrz. 23.10
18. Marcel JANUSZ, chrz. 23.10
19. Krystian KOWALCZYK, chrz. 29.10
20. Mikołaj ŚWIĄTKOWSKI, chrz. 19.11
21. Franciszek Jan RÓŻYCKI, chrz. 03.12
22. Jeremiasz Franciszek PABICH, chrz. 26.12

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2017 ROKU PRZYJĘLI:

1.Hanna Weronika WOJTUN, chrz. 26.02
2.Grzegorz Jan WOJTUN, chrz. 26.02
3.Miłosz Ryszard BANACKI, chrz. 18.03
4.Aleksander FRYCA, chrz. 19.03
5.Jakub Mikołaj MICHEL, chrz. 25.03
6.Hanna Genowefa MAKOWSKA, chrz. 16.04
7.Nadia KOWALESKA, chrz. 29.04
8.Maja MATEUSZCZAK, chrz. 06.05
9.Piotr PUCIŁOWSKI, chrz. 30.07
10.Pola SONTOWSKA, chrz. 30.07
11.Hanna PYPCZYŃSKA, chrz. 20.08
12.Jakub Krzysztof PRZEWOŹNY, chrz. 26.08
13.Szymon SZYMAŃSKI, chrz. 30.09
14.Kornelia Danuta DOBKIEWICZ, chrz. 01.10
15.Kornelia KOWALCZYK, chrz. 28.10
16.Mikołaj SOKOŁOWSKI, chrz. 04.11
17.Michał TESKA, chrz. 11.11
18.Amelia WOJNIUSZ-OZIERO, chrz. 19.11
19.Maria OGENIEWSKA, chrz. 25.12

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2018 ROKU PRZYJĘLI:

1. Alan CZARNECKI, chrz. 07.01
2. Katarzyna CICHOCKA, chrz. 11.03
3. Hubert Damian HERUBIŃSKI, chrz. 24.03
4. Edward Marek MIECZNIK, chrz. 01.04
5. Bartłomiej Oliwier DARGACZ, chrz. 01.04
6. Olaf KURPIEWSKI, chrz. 14.04
7. Iga UKLEJA, chrz. 15.04
8. Julia JANUSZ, chrz. 29.04
9. Alan PŁASZCZYŃSKI. chrz. 26.05
10. Anna Ewa PRZYBYŁOWSKA, chrz. 16.06
11. Marta Gabriela ZDUŃCZYK, chrz. 07.07
12. Julia Krystyna BOTWINA, chrz. 08.07
13. Katarzyna MICHALAK, chrz. 15.07
14. Julia SZANDAR, chrz. 05.08
15. Aleksandra BIŃKOWSKA, chrz. 05.08
16. Krystian WANTOWSKI, chrz. 11.08
17. Aleksander Dominik WRÓBEL, chrz. 18.08
18. Kaja SADOWSKA, chrz. 25.08
19. Aleksander DUTKOWSKI, chrz. 26.08
20. Marcel DUTKOWSKI, chrz. 26.08
21. Bartosz MALINOWSKI, chrz. 14.10
22. Antoni Jan SZCZEŚNIAK, chrz. 21.10
23. Filip HANISZEWSKI, chrz. 04.11
24. Oliwia GALIŃSKA, chrz. 25.12
25. Marcel KACPRZAK, chrz. 30.12

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2019 ROKU PRZYJĘLI:

1. Julia KUROCZYCKA, chrz. 13.01
2. Zuzanna PRZEWOŹNA, chrz. 02.02
3. Kalina Eliza GRZYWIŃSKA, chrz. 17.02
4. Marcel REŃSKI, chrz. 17.02
5. Anna MIESZCZYŃSKA, chrz. 07.04
6. Adam JANICKI, chrz. 21.04
7. Witold WINDYGA, 27.04
8. Emilia KUCHMEISTER, 28.04

Opublikowano dnia sobota, 20 Październik 2018 o godz. 18:30 w kategorii Życie parafii. Możesz zostawić komentarz

Zostaw odpowiedź

Imię
E-mail (będzie ukryty)
Strona www
Komentarz