Sty

Informacje parafialne 03.01.2021

1. Dziś II niedziela po Bożym Narodzeniu.
we wtorek, piątek i sobota o godz. 16.00,
czwartek o godz. 8.00,
3. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, ofiary z tacy przeznaczamy na potrzeby naszego kościoła.
4. W środę 6. stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli – Msze św. jak w każdą niedzielę 8.00, 9.30, 11.00.
5. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia.
6. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy znaleźli chwilę czasu i pomogli przygotować wystrój świąteczny naszego kościoła. Panu leśniczemu za piękne świerki, panu sołtysowi Samborowa za wykonanie nowej stajenki. Serdeczne Bóg zapłać !
7. Składam serdeczne podziękowanie tym rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały nasz kościół. Bóg zapłać!
8. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu, najlepiej w środę, proszę mieszkańców Samborowa z ulicy: Dworcowej: pierwsza połowa bloku nr 6.

Opublikowano dnia niedziela, 3 stycznia 2021 o godz. 11:54 w kategorii Ogłoszenia parafialne. Komentarze są wyłączone, ale możesz wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.