lis

Informacje parafialne 13.11.2022

1. Dziś XXXIII Niedziela zwykła. Za tydzień Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego.
wtorek, środa, piątek, sobota o g. 17.00,
a w poniedziałek i czwartek o godz. 8.00.
3. Wypominki w tygodniu 15 minut przed Mszą św. wieczorną. Msza św. zbiorowa za zmarłych codziennie.
4. Tydzień temu w pierwszą niedzielę miesiąca, ofiary na tacę na pokrycie kosztów naszego elektronicznego organisty i dodając to do poprzedniej tacy i ofiar indywidualnych na ten cel zebraliśmy 7330 zł, co jeszcze nie w pełni pokrywa koszty tego co już mamy, a jak wspominałem trzeba by jeszcze rozszerzyć możliwości tego programu, a to są kolejne wydatki. Za wszystkie ofiary złożone na ten cel składam serdeczne Bóg zapłać.
5. W minionym tygodniu zostały wykonane odpływy wody deszczowej, oraz poprawione dachówki na całym kościele, oraz zostały sanitarnie przycięte drzewa przy figurze. Zostało to zrobione przy współpracy z naszą gminą. W nadchodzącym tygodniu mają się odbyć jeszcze prace porządkowe wokół kościoła i plebanii.
6. Składam serdeczne podziękowanie tym rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały nasz kościół. Bóg zapłać!

Opublikowano dnia niedziela, 13 listopada 2022 o godz. 12:25 w kategorii Ogłoszenia parafialne. Komentowanie zostało wyłączone.