Informacje parafialne 23.05.2021

1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która to Uroczystość kończy Okres Wielkanocny
środa, piątek i sobota o g. 18.00,
a w czwartek o godz. 8.00.
3. We wtorek, środę i piątek na godz. 16.00, zapraszam dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św.
4. W piątek będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 9.00 do próby dzieci komunijnych.
5. Zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu 15 minut przed Mszą św. wieczorną, czyli 17.45, a w niedziele i święta po Mszy św. o g. 9.30.
6. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 będzie uroczystość w naszej parafii, 21 dzieci po raz pierwszy przystąpi do Komunii św. W związku z tym bardzo proszę, by osoby nie związane z dziećmi pierwszokomunijnymi przyszły na Msze św. wcześniejsze
7. W sobotę o godz. 10.00, pierwsza spowiedź dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. Dla dzieci odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Okazja do spowiedzi dla rodziców i rodzin.
8. Nie ma żadnej negatywnej decyzji co do procesji w Boże Ciało, zatem u nas w parafii odbędzie się procesja tradycyjnie po Mszy św. o godz. 10:00. W związku z powyższym trzeba przygotować cztery ołtarze:
I – sołtys Samborowa wraz z mieszkańcami Samborowa
II – Hodowcy
III – sołtys Wirwajd wraz z mieszkańcami Wirwajd
IV – Rodzice dzieci pierwszokomunijnych
O pomoc w procesji proszę jak zwykle naszych strażaków, oraz wszystkie osoby chętne, które chcą czynnie uczestniczyć w procesji Bożego Ciała.
9. W tym tygodniu sprzątają i przygotowują kościół do uroczystości rodzice dzieci komunijnych.

Opublikowano dnia niedziela, 23 maja 2021 o godz. 12:23 w kategorii Ogłoszenia parafialne. Komentowanie zostało wyłączone.