Archiwum dnia 28 kwietnia 2024

kwi

Informacje parafialne 28.04.2024

1. Dziś V Niedziela Wielkanocna.
w środę o godz. 18.00, sobotę o godz. 16.00,
a w czwartek o godz. 8.00.
3. W piątek 3 maja, przypada Uroczystość NMP Królowej Polski i rocznica Konstytucji 3 Maja. Msze św. jak w każdą niedzielę. Jest to święto obowiązkowe.
4. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe 15 minut przed Mszą św. wieczorną, czyli 17.45, a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 9.30.
5. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca, ale ze względu na święto, chorych będę odwiedzał w czwartek po Mszy św. porannej.
6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca więc ofiary na tacę przeznaczamy na potrzeby naszego kościoła.
7. W sobotę 4 maja, wspominamy św. Floriana patrona strażaków, zatem w uzgodnieniu z naszymi strażakami, w tym dniu odbędzie się Msza św. o godz. 16.00 w remizie.
8. W tym tygodniu otrzymałem w darze szafę do zakrystii, dwa klęczniki i mały ołtarz.
9. Dnia 11 maja o godz. 16.00 w naszej parafii, ma się odbyć uroczystość sakramentu bierzmowania połączona z naszym odpustem parafialnym. O godz. 18.00 nie będzie już Mszy św. a jest intencja na tę Mszę św., bardzo proszę zainteresowanych o kontakt, gdyż trzeba tę intencję przenieść na inny dzień.
10. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę mieszkańców Samborowa z ul. Ostródzkiej nr nieparzyste od nr 9 do Ośrodka zdrowia.