Archiwum kategorii ‘Życie parafii’

20
Paź

Chrzty 2011 – 2018

   Autor: Ks. Proboszcz

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2011 ROKU PRZYJĘLI:

1. Michał Piotr KUCHMEISTER, Wirwajdy, chrz. 27.02
2. Michał PASIEROWSKI, Samborowo, chrz. 06.03
3. Franciszek SZATKOWSKI, Samborowo, chrz. 24.04
4. Aleksander PAKUSZEWSKI, Samborowo, chrz. 30.04
5. Inga BAŃKOWSKA, Samborowo, chrz. 14.05
6. Paweł KUCHMEISTER, Wirwajdy, chrz. 15.05
7. Nina Amelia SZYTNIEWSKA, Samborowo, chrz. 15.05
8. Gabriela Maria WOJTUN, Samborowo, chrz. 12.06
9. Bartosz JAWORSKI, Samborowo, chrz. 10.07
10. Oliwia JACKOWSKA, Samborowo, chrz. 16.07
11. Alan Jan KRAJŻEWICZ, Samborowo, chrz. 17.07
12. Maja WIŚNIEWSKA, Wirwajdy, chrz. 13.08
13. Julia KORWIEL, Samborówko, chrz. 04.09
14. Anna BABICKA, Samborowo, chrz. 21.08
15. Oliwia BUDZIŃSKA, Samborowo. chrz. 20.08
16. Gabriel Marceli PIELACKI, Stary Las, chrz. 28.08
17. Konrad Jerzy SMÓŁKOWSKI, chrz. 27.11

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2012 ROKU PRZYJĘLI:

01. Lena Krystyna NIESYT, Samborowo, chrz. 01.01
02. Paweł ŻMIJEWSKI, Samborowo, chrz. 11.02
03. Piotr ŻMIJEWSKI, Samborowo, chrz. 11.02
04. Hanna ŻMIJEWSKA, Samborowo, chrz. 11.02
05. Amelia NEUMANN, Samborowo, chrz. 18.02
06. Anna BRZOZOWSKA, Samborowo, chrz. 18.02
07. Martyna BRZOZOWSKA, Samborowo, chrz. 18.02
08. Bartosz WEINAR, Samborowo, chrz. 19.02
09. Piotr Marek MIKOŁAJCZYK, Samborowo, chrz. 25.03
10. Kacper KALENIK, Wirwajdy, chrz. 08.04
11. Łukasz MAKRUCKI, Samborówko, chrz. 08.04
12. Zuzanna ŚNIEŻKO, Wirwajdy, chrz. 08.04
13. Nikodem WYSOCKI, Samborowo, chrz. 22.04
14. Mateusz SOKOŁOWSKI, Samborowo, chrz. 06.05
15. Adam MATEUSZCZAK, Samborowo, chrz. 09.06
16. Martin RYKACZEWSKI, Zabłocie, chrz. 01.07
17. Magdalena UCIŃSKA, Samborowo, chrz. 07.07
18. Zuzanna Marta ABENDROT, Samborowo, chrz. 08.07
19. Gabriel GARBOWSKI, Samborowo, chrz. 05.08
20. Tomasz Artur SOKOŁOWSKI, Samborowo, chrz. 09.09
21. Michał Henryk WOLF, Samborowo, chrz. 24.11

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2013 ROKU PRZYJĘLI:

1. Kacper JURKIEWICZ, Samborowo, chrz. 13.01
2. Aleksander NOWAKOWSKI, Samborowo, chrz. 26.01
3. Szymon Grzegorz MALAK, Samborowo, chrz. 27.01
4. Marcel PODYBAJŁO, Samborowo, chrz. 07.04
5. Emilia MORENC, Samborowo, chrz. 13.04
6. Bartosz GEBAUER, chrz. 21.04
7. Zofia Halina KRAJEWSKA, Zabłocie, chrz. 05.05
8. Kornelia Daria GRZYWIŃSKA, Samborowo, chrz. 01.06
9. Jakub TARASIUK, Samborowo, chrz. 02.06
10. Amelia KASPEREK, Stary Las, chrz. 16.06
11. Oliwia WROCŁAWSKA, Samborowo, chrz. 23.06
12. Filip GUBERNAT, Samborowo, chrz. 06.07
13. Alan JAROS, Samborowo, chrz. 07.07
14. Jakub Przemysław GIZA, Samborowo, chrz. 18.08
15. Liliana KIEŁKIEWICZ, Samborowo, chrz. 28.09
16. Błażej BIURKOWSKI, Samborowo, chrz. 28.09
17. Julia OGRODOWCZYK, Samborowo, chrz. 30.11
18. Adrian Dawid PRZYBYŁOWSKI, Samborowo, chrz. 30.11
19. Kamil Jakub BRZOSTEK, Samborowo, chrz. 30.11
20. Leon BUDZIŃSKI, Samborowo, chrz. 25.12
21. Alicja Maria MIKOŁAJCZYK, Samborowo, chrz. 26.12

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2014 ROKU PRZYJĘLI:

1. Nicola SZYMAŃSKA, Samborowo, chrz. 25.01
2. Lena Anna LEMAŃSKA, Samborowo, chrz. 26.01
3. Joanna Iwona  Porębska, Samborowo, chrz. 22.02
4. Wojciech MATEUSZCZAK, Samborowo, chrz. 01.03
5. Kornelia ŚREDZIŃSKA, Samborowo,chrz. 02.03
6. Agnieszka POKORSKA, Samborowo, chrz. 20.04
7. Nikola PAWLAK, Samborowo, chrz. 20.04
8. Zofia HERMANOWSKA, Samborowo, chrz. 03.05
9. Krystian Piotr KUCHMEISTER, chrz. 08.06
10. Maja FIGARSKA, chrz. 29.06
11. Dominika FIGARSKA, chrz. 29.06
12. Kacper PIONTKOWSKI, chrz. 06.07
13. Maja PUCIŁOWSKA, chrz. 13.07
14. Patryk PIONTKOWSKI, chrz. 24.08
15. Aleks CZAJA, chrz. 07.09
16. Julia TESKA, chrz. 21.09
17. Alan Ryszard KOWALEWSKI, chrz. 21.09
18. Franciszek Dariusz OGRODOWCZYK, chrz. 15.11
19. Tymoteusz Dominik MAKOWSKI, chrz. 06.12
20. Oskar SKORASZEWSKI, chrz. 26.12

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2015 ROKU PRZYJĘLI:

1. Mikołaj TARASIUK, chrz. 22.02
2. Karol TROJAN, chrz. 07.03
3. Lena KOPACZEWSKA, chrz. 07.03
4. Alan PIŁAT, chrz. 05.04
5. Szymon SMÓŁKOWSKI, chrz. 05.04
6. Laura Izabela KRAWCZYK, chrz. 11.04
7. Martyna OSTROWSKA, chrz. 19.04
8. Leon MATEUSZCZAK, chrz. 02.05
9. Iga RAWDANOWICZ, chrz. 09.05
10. Tomasz Leonard GROSZ, chrz. 23.05
11.Konrad Jan GEJZA, chrz. 28.06
12.Michał PYPCZYŃSKI, chrz. 26.07
13. Szymon GUTKOWSKI, chrz. 08.08
14. Nadia ŚNIEŻKO, chrz. 15.08
15. Lena NAPIÓRKOWSKA, chrz. 22.08
16. Mikołaj Wojciech KUCABA, chrz. 22.08
17. Antonina NIKONOWICZ, chrz. 23.08
18. Julia Halina MAKOWSKA, chrz. 30.08
19. Nikola STĘPIEŃ, chrz. 13.09
20. Julia KWIATKOWSKA, chrz. 04.10
21. Konrad BUDZIŃSKI, chrz. 18.10
22. Zofia SMÓŁKOWSKA, chrz. 15.11
23. Marcin UCIŃSKI, chrz. 28.11
24. Mikołaj JACKOWSKI, chrz. 12.12
25. Jakub Łukasz TYSZER, chrz. 13.12

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2016 ROKU PRZYJĘLI:

1. Michalina RÓŻYCKA, chrz. 05.03
2. Miłosz KORNACKI, chrz. 10.04
3. Kasjan TYSZER, chrz. 08.05
4. Maja GIZA, chrz. 04.06
5. Hugo Alejandro MORA MORA, chrz. 10.06
6. Igor ZALEWSKI, chrz. 26.06
7. Nadia PIĘDZIAK, chrz. 07.07
8. Antoni GREDKA, chrz. 17.07
9. Roksana KOKOSIŃSKA, chrz. 31.07
10. Stanisław BABICKI, chrz. 06.08
11. Hanna GARBOWSKA, chrz. 13.08
12. Hanna CIEŚLAK, chrz. 13.08
13. Anastazja JERONIM, chrz. 21.08
14. Antoni DECYK, chrz. 28.08
15. Marcel KOWALEWSKI, chrz. 25.09
16. Maciej KOPAŃSKI, chrz. 23.10
17. Hanna PIŁAT, chrz. 23.10
18. Marcel JANUSZ, chrz. 23.10
19. Krystian KOWALCZYK, chrz. 29.10
20. Mikołaj ŚWIĄTKOWSKI, chrz. 19.11
21. Franciszek Jan RÓŻYCKI, chrz. 03.12
22. Jeremiasz Franciszek PABICH, chrz. 26.12

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2017 ROKU PRZYJĘLI:

1.Hanna Weronika WOJTUN, chrz. 26.02
2.Grzegorz Jan WOJTUN, chrz. 26.02
3.Miłosz Ryszard BANACKI, chrz. 18.03
4.Aleksander FRYCA, chrz. 19.03
5.Jakub Mikołaj MICHEL, chrz. 25.03
6.Hanna Genowefa MAKOWSKA, chrz. 16.04
7.Nadia KOWALESKA, chrz. 29.04
8.Maja MATEUSZCZAK, chrz. 06.05
9.Piotr PUCIŁOWSKI, chrz. 30.07
10.Pola SONTOWSKA, chrz. 30.07
11.Hanna PYPCZYŃSKA, chrz. 20.08
12.Jakub Krzysztof PRZEWOŹNY, chrz. 26.08
13.Szymon SZYMAŃSKI, chrz. 30.09
14.Kornelia Danuta DOBKIEWICZ, chrz. 01.10
15.Kornelia KOWALCZYK, chrz. 28.10
16.Mikołaj SOKOŁOWSKI, chrz. 04.11
17.Michał TESKA, chrz. 11.11
18.Amelia WOJNIUSZ-OZIERO, chrz. 19.11
19.Maria OGENIEWSKA, chrz. 25.12

SAKRAMENT CHRZTU ŚWIĘTEGO W 2018 ROKU PRZYJĘLI:

1. Alan CZARNECKI, chrz. 07.01
2. Katarzyna CICHOCKA, chrz. 11.03
3. Hubert Damian HERUBIŃSKI, chrz. 24.03
4. Edward Marek MIECZNIK, chrz. 01.04
5. Bartłomiej Oliwier DARGACZ, chrz. 01.04
6. Olaf KURPIEWSKI, chrz. 14.04
7. Iga UKLEJA, chrz. 15.04
8. Julia JANUSZ, chrz. 29.04
9. Alan PŁASZCZYŃSKI. chrz. 26.05
10. Anna Ewa PRZYBYŁOWSKA, chrz. 16.06
11. Marta Gabriela ZDUŃCZYK, chrz. 07.07
12. Julia Krystyna BOTWINA, chrz. 08.07
13. Katarzyna MICHALAK, chrz. 15.07
14. Julia SZANDAR, chrz. 05.08
15. Aleksandra BIŃKOWSKA, chrz. 05.08
16. Krystian WANTOWSKI, chrz. 11.08
17. Aleksander Dominik WRÓBEL, chrz. 18.08
18. Kaja SADOWSKA, chrz. 25.08
19. Aleksander DUTKOWSKI, chrz. 26.08
20. Marcel DUTKOWSKI, chrz. 26.08
21. Bartosz MALINOWSKI, chrz. 14.10

20
Paź

Pogrzeby 2011 – 2018

   Autor: Ks. Proboszcz

W 2011 ROKU ODESZLI DO WIECZNOŚCI:
01. Janina DUDEK z Wirwajd – 08 stycznia
02. Pelagia PIŁAT z Wirwajd – 26 luty
03. Zygmunt SZOKA z Samborowa – 22 kwietnia
04. Anna Ksenia KRAŚKO z Gierłoży  – 11.07
05. Edmund BRODOWSKI z Samborowa – 14.08
06. Romuald Stanisław KOWALSKI z Samborowa – 16.08
07. Sabina Józefa BRACKA z Samborowa – 17.08
08. Józef  Stanisław STYPUŁKOWSKI z Samborowa – 01.11
09. Joanna HULKIEWCZ  z Ostródy- 04.11
10. Krzysztof SCIBIROWSKI z Ostródy- 13.11
11. Łucja Wanda SZMELC  ze Starego Lasu- 18.11
12. Zdzisław WIŚNIEWSKI z Samborowa – 28.12

W 2012 ROKU ODESZLI DO WIECZNOŚCI:
01. Antoni ŁUGIEWICZ ze Starego Lasu – 27.01
02.  Joanna KOPAŃSKA z Samborowa – 18.03
03. Stanisław FILIPSKI z Samborowa – 20.03
04. Bernard KUCHMEISTER z Wirwajd – 11.04
05. Krystyna KOWALSKA z Samborowa – 13.04
06. Marek CZARNECKI z Samborowa – 09.05
07. Genowefa REMBECKA z Zabłocia – 24.06
08. Weronika WOJTUN z Samborowa – 17.07
09. Waleria MICHEL z Samborowa – 18.07
10. Stefania LISTWON z Samborowa – 22.07
11. Stanisław JERONIM z Samborowa – 02.08
12. Feliksa ANTOLAK ze Stanowa – 15.08
13. Jerzy JURKIEWICZ z Samborowa – 15.08
14. Cezary BOROWSKI  – 01.10
15. Kazimierz CHROSTOWSKI z Samborowa – 10.10
16. Ryszard Jan TYSZER z Zabłocia – 15.10
17. Ryszard Konrad JACKIEWICZ z Samborowa – 27.10
18. Leokadia Michalina ADAMKIEWICZ z Samborowa – 25.11
19. Adam BOROWSKI z Samborowa – 05.12
20. Marianna SZYDŁOWSKA z Samborowa – 06.12
21. Marianna DREJSKA z Samborowa – 18.12
22. Czesław WOJCIECHOWSKI z Samborowa – 26.12

W 2013 ROKU ODESZLI DO WIECZNOŚCI:
1. Franciszek KOWALSKI z Samborowa – 25.01
2. Mieczysław KEMPA z Samborowa – 08.03
3. Stanisława KUBAJA z Samborówka – 18.03
4. Barbara JARZYNA z Samborowa – 19.03
5. Stefania JAWORSKA z Samborowa – 01.04
6. Janina POLEWIAK z Wirwajd – 08.05
7. Daniela LEWANDOWSKA z Samborowa – 15.07
8. Daniela KLUCZKOWSKA z Wirwajd – 18.07
9. Stanisław HERUBIŃSKI – 23.08
10. Bronisława Irena KURIATA z Samborowa – 07.09
11. Czesław PUCHALSKI z Samborowa – 07.09
12. Tatiana PIĘDZIAK z Samborowa – 08.09
13. Mieczysław MICHEL z Samborowa – 13.09
14. Kazimiera KURGAN z Samborowa – 24.09
15. Zygmunt STEĆ z Samborowa – 25.09
16. Wanda PUCHALSKA z Samborowa – 21.11
17. Kazimierz FLASZYŃSKI z Samborowa – 29.11

W 2014 ROKU ODESZLI DO WIECZNOŚCI:
1. Ludwika KUCA z Samborowa – 31.01
2. Krystyna KOWALSKA z Samborowa – 18.02
3. Zbigniew KOSARZECKI z Samborowa – 04.03
4. Stanisława WIŚNIEWSKA z Samborowa – 26.03
5. Józef STERNICKI z Samborowa – 05.04
6. Krystyna PRZYBYŁOWSKA z Samborowa – 30.04
7. Ryszard BUDZIŃSKI ze Starego Lasu – 15.06
8. Paweł JARZYNA ze Starego Lasu – 12.06
9. Tadeusz GIZA z Wirwajd – 21.06
10. Bogumiła RÓŻYCKA z Wirwajd – 13.07
11. Klara ABENDROT z Samborowa – 22.07
12. Zygmunt SIWEK z Samborowa – 22.07
13. Stanisława GIZA z Wirwajd – 23.07
14. Irena ŁUŻYŃSKA z Samborowa – 27.07
15. Wiesław Zygmunt ZIELSKI z Samborowa – 13.11
16. Stanisław POGORZELSKI z Samborowa – 06.12

W 2015 ROKU ODESZLI DO WIECZNOŚCI:
1. Celina Zofia CHROSTOWSKA z Samborowa – 09.01
2. Jadwiga PĘKSA z Samborowa
3. Genowefa PORĘBSKA ze Starego Lasu – 03.02
4. Janina CIĘSZCZYK ze Starego Lasu -05.02
5. Sabina WERKOWSKA z Samborowa – 05.03
6. Barbara MAKOWSKA z Samborowa – 14.03
7. Michał MALINOWSKI z Zabłocia – 28.03
8. Irena KUBAN z Drwęcy – 06.04
9. Barbara TYSZER z Zabłocia – 03.04
10. Adela KNAF z Samborówka – 08.04
11. Tadeusz WŁOSOWICZ z Ostródy – 14.04
12. Jerzy Władysław DOMERACKI z Samborowa – 17.04
13. Ryszard Franciszek WIŚNIEWSKI – 26.04
14. Adam PORĘBSKI ze Starego Lasu – 13.05
15. Janina MAJEWSKA – 19.05
16. Leszek KURIATA z Samborowa- 23.05
17. Helena CICIRKO z Samborowa – 01.06
18. Danuta JERONIM z Samborowa – 09.06
19. Jan Andrzej PĘKSA z Samborowa – 19.06
20. Fryda Lota KUCA z Samborowa – 07.07
21. Grażyna KURIATA z Samborówka – 23.07
22. Danuta Maria KWIATKOWSKA z Samborowa – 24.07
23. Anna POKORSKA z Samborowa – 07.09
24. Zdzisław CHOJECKI z Samborowa – 10.09
25. Stanisław Jerzy GIZA z Wirwajd – 08.10
26. Leszek Piotr BRZOSTEK z Samborowa- 27.10
27. Weronika Maria SZCZEŚNIAK z Samborowa- 17.11
28. Ryszard STAWIARSKI – 01.12
29. Helena POREMBSKA – 10.12
30. Ulrych KUCHMEISTER – 18.12

W 2016 ROKU ODESZLI DO WIECZNOŚCI:

1. Henryka PRZYBYLSKA z Samborowa – 30.01
2. Marek Antoni KOWALSKI z Samborowa – 07.02
3. Maria Magdalena MALINOWSKA z Samborowa – 11.02
4. Irena KOWALEWSKA z Ostródy – 13.02
5. Danuta CZARNECKA z Samborowa – 06.03
6. Tadeusz BARWIŃSKI z Samborówka – 10.03
7. Bronisław PRZYBYŁOWSKI z Samborowa – 22.03
8. Małgorzata ŻURALSKA z Samborowa – 05.04
9. Elżbieta ANTOLAK ze Stanowa – 11.04
10. Józef WACH z Samborowa – 01.07
11. Alicja TARAZEWICZ z Samborowa – 28.08
12. Kazimiera Władysława LIPIŃSKA z Samborowa – 30.08
13. Maria MICHEL z Samborowa – 16.09
14. Jerzy ŚLIWIŃSKI ze Starego Lasu – 17.09
15. Adam BIŃKOWSKI z Samborowa – 24.09
16. Antoni WASTAG ze Starego Lasu – 25.10
17. Krystyna SZYKUŁA z Samborowa – 24.11
18. Stanisława MIESZCZYŃSKA z Samborowa – 17.12

W 2017 ROKU ODESZLI DO WIECZNOŚCI:
1. Władysław JASIŃSKI z Samborowa – 04.01
2. Józef RÓŻYCKI z Wirwajd – 09.01
3. Jolanta BANACKA z Samborowa – 11.01
4. Bogumiła BABSKA z Samborowa – 20.01
5. Jan PERANOWSKI z Samborowa – 01.02
6. Lilianna STAWSKA z Samborowa – 05.02
7. Alfred Jerzy ORLICZ z Samorowa – 20.02
8. Albina KWIATKOWSKA z Samborówka – 22.02
9. Leon KURIATA z Samborowa – 13.03
10. Henryk REŃSKI z Samborowa – 20.04
11. Kazimiera ŻYGADŁO z Samborowa – 27.04
12. Jarosław MIECZNIK z Samborowa – 19.05
13. Krzysztof ADAMSKI z Samborowa – 22.05
14. Jan REŃSKI z Samborowa – 24.05
15. Janina JANKOWSKA z Samborowa – 02.09
16. Mirosław BRODOWSKI z Samborowa – 13.10
17. Ewa KOPACZEWSKA z Samborowa – 18.10
18. Roman KRAJŻEWICZ z Samborowa – 25.10
19. Jadwiga ŻYGADŁO z Samborowa – 30.10
20. Ewa KEMPA z Samborowa – 19.11
21. Stefan CHRYSTYNA z Wirwajd – 17.12
22. Stanisław ZDUŃCZYK z Samborowa – 16.12

W 2018 ROKU ODESZLI DO WIECZNOŚCI:
1. Janina SOBOLEWSKA z Samborowa – 05.01
2. Jan SADOWSKI z Samborowo – 12.01
3. Regina KOWALSKA-DUSCHA z Samborowa – 17.01
4. Andrzej Marian ŚLIWIŃSKI ze Starego Lasu – 17.02
5. Bolesław REMBECKI z Samborowa – 28.02
6. Marian JARZYNA z Samborowa – 07.03
7. Jadwiga SZOKA z Samborowa – 02.04
8. Waldemar Eugeniusz CHODKOWSKI z Samborowa – 27.04
9. Marta SONTOWSKA z Samborowa – 13.06
10. Ryszard Mirosław PIŁAT z Wirwajd – 11.07
11. Barbara Marianna GAWRON z Samborowa – 18.07
12. Mariusz Grzegorz WITKOWSKI z Samborowa – 03.08
13. Grzegorz Stanisław Żbikowski z Samborowa – 30.08
14. Krystyna BRZOSTEK z Samborowa – 08.09
15. Marian MICHALSKI z Boguszewa – 17.09
16. Piotr MALINOWSKI z Samborowa – 24.09
17. Ryszard Andrzej SICIŃSKI – 28.09
18. Małgorzata Danuta PIĘDZIAK z Samborowa – 11.10
19. Marianna Elżbieta KIELISZCZYK z Samborowa – 16.10

R i P

23
Cze

Zapowiedzi

   Autor: Ks. Proboszcz

Do Sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

brak zapowiedzi

Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących  pomiędzy wyżej wymienionymi osobami zobowiązany jest powiadomić proboszcza naszej parafii.

23
Gru

Śluby 2011 – 2018

   Autor: Ks. Proboszcz

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA W ROKU 2011 ZAWARLI:

1.Łukasz OGENIEWSKI z Lucyną ZDUŃCZYK – 08 stycznia g.15.00
2.Zygmut STEĆ z Danielą SKIBICKĄ – 30 kwietnia g. 14.00
3.Mirosław PAKUSZEWSKI z Barbarą Karoliną SUGALSKĄ  – 30 kwietnia g. 16.00
4.Paweł TARASIUK z Natalią Agnieszką KOPER – 11 czerwca g. 16.00
5.Marcin ŻMIJEWSKI z Malwiną Moniką DĄBROWSKĄ – 16 lipca g. 16.00
6.Piotr Marcin LELIWA z Mileną SURDYGA – 03 września g. 16.00
7.Rafał SZEWCZYK z Iwoną ZALEWSKĄ -10.września g. 16.00
8.Damian LICZNERSKI z Karolina Anna WISZOWATĄ – 17 września, g.  16.00

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA W ROKU 2012 ZAWARLI:

1. Kazimierz MATEUSZCZAK z Zofią OPALIŃSKĄ – 12.maja
2. Jakub Wiesław DZIURMAN z Dorotą ANTOLAK – 30 czerwca
3. Jacek BIŃKOWSKI z Anetą PERANOWSKĄ  – 30 czerwca
4. Adrian KORNACKI z Żanetą RYBIŃSKĄ – 28 lipca
5. Andrzej Szczepan BABICKI z Anną WYSOCKĄ – 11 sierpnia
6. Paweł SONTOWSKI z Martą BIURKOWSKĄ – 11 sierpnia
7. Artur Gustaw KOWALSKI z Magdaleną STERNICKĄ – 11 sierpnia
8. Marek KURIATA z Katarzyną ZAJDA – 11 sierpnia
9. Tomasz AGATOWSKI z Justyną KURIATA – 18 sierpnia
10. Edward Władysław LAZAREWICZ z Anną Wiolettą CIESIELSKĄ – 25.08
11. Marcin Piotr KUCHMEISTER z Katarzyną KOWALSKĄ – 08.09
12. Marcin KOC z Magdaleną STEMPNIAK – 06.10
13. Radosław Piotr BARTAK z Moniką MATYSKIEWICZ – 20.10
14. Jacek Wacław SKWARNECKI z Marzeną Elżbietą GURZYŃSKĄ – 29.12

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA W ROKU 2013 ZAWARLI:

1. Artur WASILEWSKI z Małgorzatą JARMOLIŃSKĄ – 01.06
2.Tomasz Marek RAMCZYKOWSKI z Aleksandrą KAJETANEK – 15.06
3. Mateusz Tomasz SZCZEŚNIAK z Marceliną Marią PABICH – 27.07
4.Łukasz Leszek TYSZER z Magdaleną Ewą CZERWIŃSKĄ – 03.08
5. Przemysław TESKA z Iwoną Genowefą STEMPNIAK – 07.09
6. Marcin KACPRZAK z Martą CHOCIAN – 07.09
7. Jarosław Henryk ŻURAWSKI z Ewą Weroniką KLONOWSKĄ – 09.11

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA W ROKU 2014 ZAWARLI:

1. Marcin HERMANOWSKI z Agnieszką, Michaliną BOJARUN – 03.05
2. Dawid SADOWSKI z Magdaleną Eweliną SUGALSKĄ – 16.08
3. Tomasz MAKOWSKI z Magdaleną MATURA – 12.09
4. Tomasz TUMIŃSKI z Sylwią Marią MALINOWSKĄ – 20.09
5. Patryk Józef BRYŃSKI z Dorotą KUCHMEISTER – 27.09

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA W ROKU 2015 ZAWARLI:

1. Mirosław SOSNOWSKI z Beatą Katarzyną MALINOWSKĄ  – 13.06
2. Paweł ULATOWSKI z Ewą Wiolettą GUBERNAT – 13.06
3. Krystian Karol JAROS z Adrianną FIJAS – 05.07
4. Karol WINDYGA z Joanną Anną WOJTUN – 18.07
5. Paweł MILEWSKI z Pauliną ZENC – 29.08
6. Tomasz Paweł NOWAKOWSKI z Anną Danutą WISZOWATĄ – 29.08

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA W ROKU 2016 ZAWARLI:

1. Carlos Alberto MORA MORA z Justyną Marią RABCEWICZ – 10.06
2. Krzysztof DOBKIEWICZ z Martą CZARNECKĄ – 25.06
3. Marcin STĘPIEŃ z Iloną PIONKOWSKĄ – 25.06
4. Dawid Krzysztof PIÓRKOWSKI z Natalią Eweliną KURIATA – 02.07
5. Zbigniew MAKOWSKI z Eweliną ZAKRZEWSKĄ – 20.08

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA W ROKU 2017 ZAWARLI:

1. Mariusz KRAWCZYK z Moniką RAGUS – 24.06
2. Paweł BOGUCKI z Martyną MAKAR – 21.07
3. Paweł ZYSKOWSKI z Martą RYBIŃSKĄ – 29.07
4. Adrian DUBICKI z Agnieszką FRYCA – 05.08
5. Robert OLSZEWSKI z Pauliną KOWALCZYK – 12.08
6. Piotr HANISZEWSKI z Patrycją ZENC – 02.09
7. Paweł MICHALSKI z Martą GOŻDZIEJEWSKĄ – 07.10
8. Arkadiusz KORWIEL z Kamilą WILAMOWSKĄ – 28.10

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA W ROKU 2018 ZAWARLI:

1. Kamil Stanisław MIECZNIK z Izabelą Magdaleną KRUK – 01.04
2. Aleksander ZALEWSKI z Wiolettą OBRĘBSKĄ – 07.04
3. Marcin OLSZEWSKI z Natalią POREMBSKĄ – 21.04
4. Cezary WYDRA z Bożeną Elżbietą ŻEBEREK – 04.05
5. Jarosław MAKOWSKI z Martą Janiną CHODKOWSKĄ – 16.06
6. Krzysztof Roman MICHEL z Emilią BAWOLSKĄ – 07.07
7. Adrian ŚWIĄTKOWSKI z Julią Heleną KALETA – 11.08
8. Łukasz BŁASZCZYK z Joanną KWIATKOWSKĄ – 29.09
9. Mateusz Adam WINIARSKI z Moniką ABENDROT – 13.10
10. Tomasz Krzysztof CZARNECKI z Patrycją GOSZCZYŃSKĄ – 20.10